Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy w nawiązaniu do rozmów podjętych przez Zarząd w dniu 13.05. 2015 r. dot. Pielgrzymki, zwraca się z prośbą o przesłanie listy osób  zainteresowanych przejazdem  autokarem na Pielgrzymkę na Jasną Górę (koszt podróży pokrywa Izba ).

Trasa ma obejmować przejazd z Bydgoszczy przez Toruń i Włocławek  celem  zabrania chętnych osób z różnych rejonów województwa

Ze względu na rozpoczęcie uroczystości 28.06. o godz. 9.00 konieczny jest przejazd w porze nocnej.  Powrót tą samą trasą po zakończeniu uroczystości.

Liczba miejsc jest ograniczona – decydować będzie  kolejność zgłoszeń.

Ponadto informujemy, iż w przypadku niewielkiego zainteresowania  zastrzegamy sobie możliwość rezygnacji z powyższej inicjatywy.

Szczegółowe informacje dot. Pielgrzymki

Na zgłoszenia czekamy do 31.05.2015 r.

W związku z powyższym Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy zwraca się z prośbą o wytypowanie:

• jednego kandydata z grona uczniów, który uzyskał dobre wyniki w nauce oraz wykazał się odpowiednią postawą społeczną i moralną,  dla którego odebranie dyplomu na Jasnej Górze będzie zaszczytem,
  • mistrza dzięki, któremu uczeń zdobył wysokie kwalifikacje zawodowe.

Nazwiska mistrza i ucznia z określeniem zawodu, który reprezentują, prosimy przesyłać do 25 maja br.  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 52 322-60-01

Izba spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze dwie osoby, których nazwiska zostaną zgłoszone do ZRP.

Uczestnicy pokrywają koszty podróży na Jasną Górę we własnym zakresie.